Sponsors

Sponsors senioren

Shirtsponsor S.P.V. 1

Shirtsponsor S.P.V. 2

Sponsor inloopshirts S.P.V. 1 & 2

telecombinatie

Sponsor trainingspakken S.P.V. 1 & 2   + sponsor inloopshirts S.P.V. 1 & 2

Sponsor tassen S.P.V. 1 & 2 

Shirtsponsor S.P.V. 3 

vandeurne

 Shirtsponsor Dames 1

Sponsors junioren

Shirtsponsor S.P.V. O19

Shirtsponsor S.P.V. O17

Shirtsponsor S.P.V. O15

Shirtsponsor S.P.V. O13

wiegers-xl

Shirtsponsor S.P.V. O10

mennen-installatiesMWSnap797

Shirtsponsor S.P.V. O9

stichting-kinderen-en-kansen

Shirtsponsor S.P.V. O8-1

 Sponsor jassen jeugdleiders   MWSnap797

Overige sponsors

Accountantskantoor Manders
Albema Robema B.V. http://www.albema-robema.nl/
Aldenzee Garage & Bedrijfsdeuren http://www.aldenzee.nl/
Aldenzee Timmerwerken
Aldenzee Verbaarschot http://www.aldenzee-verbaarschot.nl/
Anbako http://www.anbako.nl/
Assurantie – makelaardij Swinkels http://www.makelaardijswinkels.nl/
Assurantiekantoor Rijnders http://www.rijnders.com/
Autobedrijf Cor van Bree http://www.autobedrijf-corvanbree.nl/
Autobedrijf H van Tilburg http://www.autovantilburg.nl/
Autorijschool Mario http://www.autorijschoolmario.nl/
Bakkerij van Ham http://www.bakkerijvanham.nl/
Bart Beijers Installatietechniek
Bavaria http://www.bavaria.nl/
Benzinestation Thijssen
Berkers & van Dijk Stucadoors
Bidec http://www.bidec.nl
Bressers http://www.tentenverhuurbressers.nl/
Cafe Restaurant Thijssen http://www.vlierden.com/
Cafetaria Maarten & Tineke http://cafetariamaartenentineke.nl/
Carelife http://www.carelife.nl/
Coppens Diervoeding http://www.coppens.nl/
Cuijpers en van Dam Stukadoors http://www.cvdstukadoors.nl/
Damen Glasbedrijf
De Groot Tuin- en Parkmachines http://www.tuinmachinesdeurne.nl
ELCO http://www.elcogemert.nl/
Expert Deurne http://www.expertdeurne.nl/
FHT Perslucht http://www.fhtperslucht.nl/
Firma van Paassen http://paashof.nl/
Fysiotherapie Jeurissen & van den Ingh http://www.fysiotherapie-gpd.nl/
Garagebedrijf A. Snijders http://www.snijdersautos.nl/
Gebr. Swinkels http://www.gebrswinkels.nl/
Hans van Bree Metselwerken
Hoek en Den Holder Vloeren http://www.hoek-denholder.nl/
Holten van de Wal http://www.holtenvandewal.nl/
Hoppenbrouwens Techniek https://www.hoppenbrouwerstechniek.nl/
Ho-Wah http://www.ho-wah.nl/
Installatietechniek van Eersel http://www.van-eersel.com/
J. Jacobs Loon- en klusbedrijf
J. v/d Mortel Hekwerken http://www.jvdmortelhekwerken.nl/
Jan Fransen Verwarming http://www.janfransen.nl/
Jansen Staalbouw http://www.jansenstaalbouw.nl/
Kantoor v/d Mortel Administratie http://www.kantoorvandemortel.nl/
Kinderdagverblijf Bert en Ernie http://www.kdv-bertenernie.nl/
Klus- en Bouwservice D. van den Heuvel
Langero BV http://www.langero.nl/
Laverso http://www.laverso.nl/
Leenen Steengoed http://www.leenensteengoed.nl/
Lendert Coppens http://www.lendertcoppens.nl
Loonbedrijf J. van Roij
Loonbedrijf van Bree http://www.vanbreecontainers.nl/
Louis Kuijpers Ijzer en Methaalhandel http://www.oudmetaaldeurne.nl
M&A Bikes http://www.menabikes.nl/
M. Leenders Transport
M. van der Loo
Martens van de Wallen dakwerken http://www.dak-werken.nl/
Metselbedrijf Bankers bv http://www.metselbedrijfbankers.nl/
Metselwerken John Verbruggen
Party & Jump http://www.partyenjump.nl/
Pascal Ramen en Deuren http://www.pascalramenendeuren.nl
Pedicure Melanie van Dijk
Pelscentrale “De Halm”
Plus Bouwmans http://www.plus.nl/supermarkten/deurne/bouwmans
Pruikensalon http://www.pruiken-hairweave.nl/
PSV Supporters Vlierden http://www.psv.nl/
Rabobank http://www.rabobank.nl/
Renders Las- en montagebedrijf http://www.richardrenders.nl/
Rik Mennen Installatie
Ristorante Messina http://www.restaurant-messina.nl/
RTM Inspecties http://www.rtm-inspecties.nl/
RVS4404 https://www.rvs4404.nl/
Sanders Houtbewerking http://www.sandersafbouw.nl/
Sportshop Laarbeek http://www.sportshoplaarbeek.nl
Stichting Kinderen en Kansen http://www.kinderenenkansen.nl/
Stijn Manders Techniek
Stucadoorsbedrijf Korrekt http://www.korrektstukadoors.nl/
Taxi van den Berg http://www.taxivandenberg.nl/
Technisch Buro Jacobs
Telecombinatie http://www.telecombinatieasten.nl/
Thijssen Installaties http://www.sanidrome.nl/thijssen
Thijssen Sport & Mode http://www.thijssenelectro.nl
Tielemans Grondwerken https://www.tielemansgrondwerken.nl/
Timmer- en renovatiewerken Geert Mennen
TINT Spuitwerken http://www.tintspuitwerken.nl/
Transportbedrijf M. en H. Bekx http://www.menhbekxtransport.nl
Van Bree Belettering http://www.vanbreebelettering.nl
Van den Broek Logistics http://www.broeklogistics.nl/
Van den Eijnden Van Bree Bouw http://www.eb-bouw.nl/
Van der Putten Partycentrum http://www.cateringvdputten.nl/
Van Dinther grond- en sloopwerken http://www.vandinthergrondwerken.nl/
Van Gog Kwekerijen http://www.vangogkwekerijen.nl/
Van Horne http://www.pvanhornebv.nl/
Van Hout en Janssen Liessel http://www.vanhoutenjanssen.nl/
Van Roij Grondwerken http://www.vanroijgrondwerken.nl
Van Roij Techniek
Verhoeven toonverhoeven@upcmail.nl
Verreikerverhuur H. van de Heijden http://www.verreikerverhuurvanderheijden.nl/
Veteranen S.P.V.
Vitaforum http://www.vitaforum.nl/
vof van der Putten http://www.aspergesdeurne.nl
Vogelaar & van Rooij Advocaten http://www.vvradvocaten.nl/
Weijer Trailers http://www.weijer.nl/
Wiegers XL http://www.stuntpaleis.com/
Winters Drankenhandel Liessel http://www.wintersliessel.nl/
Wivo http://www.groengrasdokter.nl/
Zonwering Deurne http://www.zonweringdeurne.nl/