Samenstelling Teams

       
                        Definitieve teams seizoen 2018-2019.  
       
  SPV JO 17-1 11×11  
1 Manders Remco  
2 Moorsel v. Stijn  
3 Huisseling v. Stef  
4 Bree v. Joost  
5 Verberne Stan  
6 Haazen Hannes  
7 Bommel Ron  
8 Klomp Jeffrey  
9 Verberne Jens  
10 Putten v.der Fons  
11 Moorsel v. Wessel  
12 Haazen Jorus  
13 Swinkels Marijn  
14 Rijssel v. Niels  
       
  Leiders : Thijs Hikspoors/ Mike v.d.Voort / Arjan Meulendijks / Bram Bekx  
  Dennis v.d. Voort / Michel Vinken    
  Trainen : Dinsdag/Donderdag 18.45-19.45    
  Aanvang thuiswedstrijden : 14:30    
       
       
       
  SPV JO15-1G 11×11  
1 Leeuwen v. Max  
2  Leesberg Stijn  
3 Rijnders Daan  
4 Rijkers Mijntje  
5 Verhallen Niels  
6 Rutjens Gijs  
7 Driessen Eline  
8 Looijmans Kayleigh  
9 Coppens Stan  
10 Joppe Stan  
11 Duijnhoven v. Lucas  
12 Aldenzee Stijn  
13 Moorsel v. Guus  
14 Bussel v. Luc  
15 Geerts Bart  
       
    Leiders : Richard Looijmans / Mike Klomp / Rob Geerts /Peter Verhallen  
   Trainen : Maandag / Woensdag 19:00 tot 20:15  
   Aanvang thuiswedstrijden : 11:45    
       
       
       
       
  SPV JO12-1 8×8  
1 Verberne Mads  
2 Joppe Rick  
3 Mennen Miel  
4 Roosmalen v. Quint  
5 Kuijpers Jarno  
6 Leesberg Vince  
7 Welten Max  
8 Klomp Tim  
9 Holder den Revo  
10 Nuenen v. Juul  
       
    Leiders : Tiny den Holder/ Michiel Leesberg / Fenn Slot  
    Trainen : Dinsdag / Donderdag 18:30 tot 19:30  
    Aanvang thuiswedstrijden : 10:30    
       
       
       
  SPV JO11-1   8×8  
1 Otterdijk v. Bram  
2 Acker v.d Gijs  
3 Weijer v.d. Daan  
4 Leeuwen van Sam  
5 Rijkers Siem  
6 Mennen Jur  
7 Voorde v.d. Casper  
8 Bankers Ties  
9 Joppe Daan  
10 Schlösser Jens  
       
    Leiders : Marc v.Leeuwen / Michiel Maas / Bas Leesberg / Rins v.d. Wallen  
    Trainen : Dinsdag / Donderdag 18:30 tot 19:30  
    Aanvang thuiswedstrijden : 10:30    
       
       
       
  SPV JO10-1G 6×6  
1 Keijzers Harry-Alexander  
2 Fransen Tomas  
3 Otterdijk v. Willem  
4 Heuvel van den Toon  
5 Welten Noah  
6 Roosmalen v. Amber  
7 Schakenraad Matthieu  
8 Mennen Lize  
9 Voorde v.d. Finn  
       
    Leiders : Frans Fransen / Dave Dat / Roland v. Roosmalen  
    Trainen : Maandag 18:30 tot 19:30    
    Aanvang thuiswedstrijden : 09:30    
       
       
       
  SPV JO9-1 6×6  
1 Tielemans Stan  
2 Beijers Harm  
3 Renders Jan  
4 Manders Lars  
5 Dijk v. Mads  
6 Roosmalen v. Luc  
7 Bevers Sam  
8 Leesberg Rick  
9 Braam Jip  
       
    Leiders : Erwin v. Roosmalen / Hugo Isbouts  
    Trainen : Woensdag 18:30 tot 19:30    
    Aanvang thuiswedstrijden : 09:30    
       
       
       
  SPV JO9-2 6×6  
1 Kuijpers Sem  
2 Berk v.d Ruben  
3 Rinket Levi  
4 Tielemans Dex  
5 Beijers Joop  
6 Beijers Guus  
7 Blonk Twan  
8 Dijk v. Tim  
       
    Leiders : Joan Kuijpers / Michiel v. Dijk    
    Trainen : Woensdag 18:00 tot 19:00    
    Aanvang thuiswedstrijden : 09:30    
       
       
       
  SPV JO7-1 4×4  
1 Kuijpers Bram  
2 Vollenberg Juul  
3 Manders Raf  
4 Bierings Roy  
5 Weijer v.d Joey  
6 Plugers Quinn  
7 Berkers Job  
8 Berk v.d. Teun  
9 Dijk v. Joep  
       
    Leiders : Giel Berkers / Willem Bierings    
    Trainen : Woensdag  18:15    
    Aanvang thuiswedstrijden : Ondereling wedstrijden met clubs uit de buurt