Samenstelling Teams 2019/2020

                      Definitieve teams seizoen 2019-2020
SPV JO 19-1 11×11
1 Manders Remco
2 Moorsel v. Stijn
3 Huisseling v. Stef
4 Bree v. Joost
5 Verberne Stan
6 Haazen Hannes
7 Bommel v. Ron
8 Klomp Jeffrey
9 Verberne Jens
10 Moorsel v. Wessel
11 Haazen Jorus
12 Swinkels Marijn
13 Rijssel v. Niels
14 Freek
15 Rens
Leiders: Thijs Hikspoors / Mike v.d.Voort / Arjan Meulendijks /
Dennis v.d. Voort / Michel Vinken / Bram Bekx
Trainen: Dinsdag / Donderdag 18:45 – 20:00
Aanvang thuiswedstrijden: 14:30
SPV JO16-1G 11×11
1 Leeuwen v. Max
2  Leesberg Stijn
3 Rijnders Daan
4 Rijkers Mijntje
5 Verhallen Niels
6 Rutjens Gijs
7 Driessen Eline
8 Looijmans Kayleigh
9 Coppens Stan
10 Joppe Stan
11 Duijnhoven v. Lucas
12 Aldenzee Stijn
13 Moorsel v. Guus
14 Bussel v. Luc
15 Geerts Bart
 Leiders: Mike Klomp /  Peter Verhallen
 Trainen: Maandag / Woensdag 19:00 – 20:15
 Aanvang thuiswedstrijden: 12:45
SPV JO13-1 11×11
1 Verberne Mads
2 Joppe Rick
3 Mennen Miel
4 Kuijpers Jarno
5 Leesberg Vince
6 Welten Max
7 Nuenen v. Juul
8 Weijer v.d. Daan
9 Leeuwen van Sam
10 Rijkers Siem
11 Mennen Jur
12 Voorde v.d. Casper
13 Joppe Daan
Leiders: Tiny den Holder/ Michiel Leesberg/
Marc van Leeuwen/Michiel van de Weijer
Trainen: Donderdag 18:30 – 19:30
Aanvang thuiswedstrijden : 10:30
SPV JO11-1G 8×8
1 Keijzers Harry-Alexander
2 Fransen Tomas
3 Otterdijk v. Willem
4 Heuvel van den Toon
5 Welten Noah
6 Roosmalen v. Amber
7 Schakenraad Matthieu
8 Mennen Lize
9 Voorde v.d. Finn
Leiders: Frans Fransen / Dave Dat / Roland van Roosmalen
Trainen: Maandag / Donderdag 18:30 – 19:30
Aanvang thuiswedstrijden : 9:30
SPV JO10-1 6×6
1 Tielemans Stan
2 Beijers Harm
3 Renders Jan
4 Manders Lars
5 Dijk v. Mads
6 Roosmalen v. Luc
7 Bevers Sam
8 Leesberg Rick
9 Braam Jip
Leiders: Erwin van Roosmalen / Hugo Isbouts
Trainen: Maandag / Woensdag 18:30 – 19:30
Aanvang thuiswedstrijden : 9:30
SPV JO9-1 6×6
1 Kuijpers Sem
2 Tielemans Dex
3 Beijers Joop
4 Beijers Guus
5 Blonk Twan
6 Dijk v. Tim
7 Wekelijks aanvullen met JO10-1 roulatie
Leiders: Joan Kuijpers / Michiel van Dijk
Trainen: Maandag / Woensdag 18:30 – 19:30
Aanvang thuiswedstrijden : 10.00
SPV JO8-1 6×6
1 Kuijpers Bram
2 Vollenberg Juul
3 Manders Raf
4 Weijer v.d Joey
5 Berkers Job
6 Dijk v. Joep
7 Berk v.d. Teun
8 Lee v.d. Wessel
Leiders: Giel Berkers / Johnny van de Weijer
Trainen: woensdag 18:15 – 19:15
Aanvang thuiswedstrijden : 09:15
Mini’s
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Leiders: Jan Fransen / Tinus Bennebroek
Trainen: maandag 18.00 – 18.30