Scheidsrechters Junioren

Scheidsrechters najaar seizoen 2014-2015
Datum Wedstrijd Tijd Scheidsrechter
30-8-2014 SPV B1 - Someren B3G 14:30 Patrick Thijssen
30-8-2014 SPV E1G - SJVV E1 10:30 Teun Berkers
6-9-2014 SPV C1 - NWC C3 13:00 Bart Fransen
6-9-2014 SPV E2 - Someren E5 10:30 Teun Berkers
6-9-2014 SPV F1 - SSE F1G 9:30 Ruud van Rijssel
13-9-2014 SPV C1 - Deurne C3 13:00 Ruud Verberne
13-9-2014 SPV D1G - SVSH D1G 11:45 Eugène Amatkaryo
13-9-2014 SPV E1G - SVSH E1 10:30 Mike Klomp
20-9-2014 SPV C1 - Leunen C1 13.00 Eugène Amatkaryo
20-9-2014 SPV E2 - SJVV E5 10:30 Matteo Ruzza
20-9-2014 SPV F1 - S.V. Brandevoort F6 9:30 Rob Nooijen
27-9-2014 SPV B1 - MULO B4 Afgelast 13:30 Patrick Thijssen
27-9-2014 SPV C1 - Neerkandia C1 13:00 Bart Fransen
27-9-2014 SPV D1G - NWC D5G 11:45 Teun Berkers
27-9-2014 SPV E1G - Bruheze E3 10:30 Ruud van Rijssel
4-10-2014 SPV C1 - Stiphout Vooruit C2 13:00 Eugène Amatkaryo
4-10-2014 SPV E2 - SVSH E2 10:30 Mike Klomp
11-10-2014 SPV B1 - Mierlo Hout B3 14:30 Ruud Verberne
11-10-2014 SPV D1G - Someren D4G 11:45 Teun Berkers
11-10-2014 SPV E1G - Mifano E4 10:30 Matteo Ruzza
11-10-2014 SPV F1 - Someren F4 9:30 Rob Nooijen
18-10-2014 SPV B1 - MULO B4 14:30 Patrick Thijssen
25-10-2014 SPV B1 - Neerkandia B1 14:30 Patrick Thijssen
25-10-2014 SPV C1 - Lierop C1 13:00 Thomas Koolen
25-10-2014 SPV D1G - S.V. Brandevoort D1 11:45 Teun Berkers
25-10-2014 SPV E1G - SPV F1 10:30 Stijn van Moorsel
1-11-2014 SPV F1 - MULO F5 9:30 Mike Klomp
8-11-2014 SPV B1 - Someren B4 14:30 Ruud Verberne
8-11-2014 SPV C1 - MULO C2 13:00 Leon Swinkels
8-11-2014 SPV D1G - SC Helmondia D2 11:45 Eugène Amatkaryo
8-11-2014 SPV E1G - S.V. Brandevoort E5 10:30 Ruud van Rijssel
8-11-2014 SPV E2 - NWC E9 10:30 Matteo Ruzza
15-11-2014 SPV C1 - S.V. Brandevoort C2 13:00 Bart Fransen
15-11-2014 SPV D1G - Deurne D3 11:45 Thomas Koolen
15-11-2014 SPV E1G - ZSV E3G 10:30 Mike Klomp
15-11-2014 SPV E2 - Mifano E7 10:30 Rob Nooijen
22-11-2014 SPV E2 - Rood Wit’62 E6 10:30 Stijn van Moorsel
29-11-2014 SPV B1 - Deurne B3 14:30 Patrick Thijssen
29-11-2014 SPV C1 - Rood Wit’62 C3 13:00 Ruud Verberne
29-11-2014 SPV D1G - Bavos D2 11:45 Eugène Amatkaryo
29-11-2014 SPV E1G - Someren E4G 10:30 Ruud van Rijssel
Reserve’s Stijn van Moorsel
Bij verhindering graag onderling proberen te regelen.
Lukt dat niet, bel dan Mathie van Rijssel 06-16982177 of Piet Fransen 0493-311046
Velden Frans v.d. Heuvel
Kantine Ans v.d. Boogaert

 

m4s0n501

Recente berichten

  1. ZAALVOETBALTOERNOOI 2014. Geef een reactie